Нападение на Нивках и поиск свидетелей

Ответить
Аватара пользователя
Grigoriy
Опытный форумчанин
Сообщения: 606
Зарегистрирован: 03 фев 2010 23:11
Мой город:
Пол: Мужской
Откуда: Киев
Благодарил (а): 138 раз
Поблагодарили: 50 раз

Нападение на Нивках и поиск свидетелей

Сообщение Grigoriy » 24 апр 2010 02:04

22.04.2010 в 13.30 в метрах 150 от метро нивки когда брат ехал домой с универа , какието козлы зажали его подбежали к машине начали дергать за ручку чтоб открыть авто , но двери были заблокированы слава Богу и стекла у мерса не каленка а триплекс плюс тонированые что и спасло ситуацию ! и тогда они достали пистолеты и с криком выходи сука а то убю начали бить стекла и стрелять! малой хорошо что не растерялся дал газу и протаранив ихнюю машину начал уходить! ну чтоб не пересказывать самому бросаю часть копии заявления:
Я, їдучи на автомобілі Mercedes-Benz S500, реєстраційний номер 22.04.2010 р. приблизно о 13.30 по вул. Щербакова, був зупинений шляхом перекриття мені дороги автомобілем Skoda superb чорного кольору, з якого вийшли 2 чоловіки в громадському одязі, і почали намагатися відчинити двері мого автомобіля, які були заблоковані. Коли я відчинив вікно і запитав «в чому справа, хто ви такі?», один з них дістав пістолет, направив на мене, і сказав «Открой сука, а то пристрелю!», а коли я почав зачиняти вікно вони почали бити автомобіль з 2-х сторін пістолетами, руками та ногами, намагаючись розбити скло. Потім я почав рух, після чого вони почали стріляти по склу автомобіля, при чому я побачив, що пістолети направлені на мене. Надавивши на педаль газу, я вдарив їх автомобіль, а саме Skoda superb, після чого мені відкрилася можливість руху по дорозі. Їдучи по вул. Щербакова, я побачив що за мною рухаються вже 2 автомобілі, а саме Skoda superb, яка мені перекривала дорогу, та Honda accord сірого кольору з номером АА5080АА. Під час переслідування я зателефонував 102 і, пояснивши ситуацію, що мене переслідують і намагаються вбити за допомогою вогнепальної зброї, продиктувавши номер свого автомобіля, своє ім’я, марки авто які мене переслідували, викликав міліцію на вул. Затягуючи час для приїзду міліції , я звернув на вул.Салютну, потім на Саратівську, а потім на Стеценка, і поїхав у сторону станції метро Сирець. Рухаючись по вул.Стеценка я чув звуки пострілів, і бачив що по мені стріляють з автомобілів які мене переслідують. Під’їжджаючи до метро Сирець я почув звук сирен, а коли подивився у дзеркало заднього виду то побачив що за мною, разом зі шкодою та хондою рухається Mercedes sprinter білого кольору з мигалками синього та червоного кольорів, які були встановлені в бампері автомобіля. Коли я, проїхавши метро Сирець, здійснив розворот у зворотьному напрямку, щоб їхати до вул., на яку я викликав міліцію, я побачив, що всі три вище зазначені авто також розвернулися і знову почали мене переслідувати та стріляти. Коли я звернув на вул. і заїхав у двір будинку номер , на адресу якого викликав міліцію, то помітив що міліції ще немає, а переслідувачі їдуть слідом за мною. Я виїхав з іншої сторони двору, і направився знову в напрямку вул.Стеценка, на якій здійснив розворот і поїхав у сторону вул. Саратівської. В цей час ззаду мене їхав автомобіль хонда, а спереді, переїхавши 2 суцільні смуги дорожньої розмітки мені назустріч зупинився автомобіль шкода, з вікна якого я побачив пістолет, направлений на мене, і в цей час пасажир цього автомобіля здійснив кілька пострілів. Об’їхавши його, я продовжив рух до вул. Саратівської, з якої потім звернув на вул. Салютну. Під’їжджаючи до перехрестя Салютної зі Щербаковою, я помітив що зліва, на краю дороги, із легкового синього автомобіля вийшли 2 чоловіка в міліцейській формі, біля яких я зупинився. Один з чоловіків мав майорські погони. Коли я відчинив вікно свого автомобіля, і сказав що мене переслідують і по мені стріляють, я почув запитання «Хто?». В цей же час під’їхало 2 автомобіля, а саме хонда та шкода. Шкода зупинилася ззаду мене ,під’їхавши на максимально близьку відстань, а хонда з правого боку, чим вони знову перекрили мені можливість руху. З автомобілів переслідувачів вийшло кілька чоловік, які продовжили бити авто і погрожувати вбивством, направивши мені до голови через відчинене скло автомобіля пістолет. Коли один з чоловіків у міліцейській формі взяв за руку того, хто направив на мене пістолет, то останній відштовхнув чоловіка в формі і прокричав «Отойди, мы с милиции Шевченковского района!!!». Після того як той хто бив автомобіль з правої сторони розбив скло так, що в ньому з’явився отвір, що давало йому змогу відчинити автомобіль рукою зсередини, а люди в формі їм не перешкоджали і нічого взагалі не робили, я ввімкнув передачу заднього ходу і вдарив автомобіль шкода, який мене переслідував і підпер ззаду, потім ввімкнув драйв і поїхав вперед, при цьому зачепив хонду, яка стояла з правої від мене сторони, перекриваючи дорогу. Я виїхав на вул.Щербакова і звернув на право, рухаючись в сторону Інтернаціональної площі. Рухаючись по вул.Щербакова, я знову почув звук сирен, і, подивившись в дзеркало заднього виду я побачив, що відразу за мною із дворів жилих будинків з великою швидкістю виїхав мерседес спрінтер, якого я ще раніше бачив біля метро Сирець, і перекрив рух автотранспорту, який рухався по вул. Щербакова. Після цього я поїхав до вул. , де проживаю і до якого викликав наряд міліції. Заїхавши у двір будинку №, я побачив що міліція ще не приїхала. Я залишив автомобіль і піднявся до квартири №, в якій проживаю, ще раз зателефонував за номером 102, і знову пояснюючи всю ситуацію викликав міліцію. Приблизно через 10 хвилин після останнього виклику я у вікно квартири побачив що під’їхав міліцейський автомобіль. Працівники МВС піднялися до квартири в якій я проживаю і попросили вийти для пояснення ситуації. Коли ми стояли в коридорі будинку і розмовляли, в цей час приїхав мій брат, якому я перед цим зателефонував, і ми всі разом зійшли вниз і вийшли на вулицю для огляду автомобіля. Вже біля автомобіля я продиктував їм номер автомобіля який мене переслідував, а саме хонди аккорд, який вони записали до свого блокноту. Я відразу в них запитав чи передали вони інформацію для затримання даних автомобілів іншим підрозділам МВС, доки ще були великі шанси їх затримати по гарячих слідах, так як вони ще не встигли б далеко від’їхати та можна було б їх розпізнати по пошкодженнях та по проблискових маячках на одному з автомобілів які мене переслідували, а саме на мерседесі спрінтері, на що вони відповіли, що спочатку потрібно провести огляд мого автомобіля, і для затримання зазначених вище автомобілів не провели ніяких оперативних дій, які повинні були б провести терміново. Під час огляду мого автомобіля брат помітив відбиток номеру на задньому бампері, який вірогідніше належав автомобілю шкода, якого я вдарив під час руху заднім ходом для того, щоб виїхати з блокування. На бампері виднілись букви та цифри номеру, а саме АА*960АР. (* - цифру не можна було розпізнати). Під час всіх дій працівників міліції по опису місць пригоди (фотозйомки, запису адрес та ін.), я підходив до декількох товарних лавок із запитанням, чи вони не бачили описаної мною пригоди, на що вони відповідали що бачили. Я повідомив про це працівників міліції, на що вони відповіли що в усьому розберуться і встановлять свідків потім (хоча можна було опитати відразу). Після моїх показань у Шевченківському райвідділу міліції, що знаходиться по вул. Баумана, мені сказали зателефонувати завтра та дізнатися хто буде вести справу, і завезти йому акт оцінки пошкоджень автомобіля.
23.04.2010р., зробивши акт оцінки автомобіля та зателефонувавши по вказаному ними номеру телефону, мені відповіли що не знають хто буде вести справу. Коли я приїхав до Шевченківського райвідділу міліції, я дізнався що моя справа знаходиться у чергового, нею ще ніхто не займався, і на моє питання коли почнеться розслідування і хто його буде проводити нічого конкретно не відповіли. Я був вимушений залишити акт оцінки пошкоджень без реєстрації, так як вони відповіли що не можуть його зареєструвати.
Хочу також зазначити, що їдучи вранці приблизно о 8-й годині по проспекту Перемоги до КНУ ім. Т.Г.Шевченка, де навчаюсь на 2-му курсі юридичного факультету, я помітив, що протягом всієї дороги біля мене (то ззаду, то збоку, то обганяючи то знову відстаючи) їхав автомобіль шкода чорного кольору, але я цьому не придав особливої уваги.
Також хочу додати, що за декілька хвилин до того як мені перекрили дорогу і почали бити автомобіль і стріляти, я висадив свого товариша, , з яким разом навчаємося в одній групі, на станції метро Нивки. Перед нами зупинився автомобіль хонда аккорд сірого кольору. Вже після всього того що відбулося (переслідування, стрілянини і т.д), я зателефонував своєму товаришу, якого висаджував біля метро Нивки і розповів що сталося,а він свою чергу розповів мені, що коли вийшов з мого автомобіля, він помітив як із хонди вийшов чоловік, за описом схожий з одним із нападників, і який прискіпливо дивився на автомобіль та на мене. Коли я від’їхав, він сів в автомобіль і поїхав за мною.


Пипец что творится!!! ущерб автомобиля составленый мерседесовской станцией составил 87000 грн. а менты в это время как всегда пацанов за розпитие пива ловят, у них другой роботы как видите нет!!!вот что нашол похожее на этот случай: http://antenna.com.ua/print/13887.html
Последний раз редактировалось Grigoriy 25 апр 2010 10:56, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Oleg6777
Опытный форумчанин
Сообщения: 733
Зарегистрирован: 23 июл 2009 11:02
Мой город:
Пол: Мужской
Откуда: Киев, Город-Герой
Поблагодарили: 2 раза

Re: Нападение на Нивках

Сообщение Oleg6777 » 24 апр 2010 10:34

Жесть...

Запостил на http://forum.autoua.net/showflat.php?Ca ... ost3842236
Думаю свидетели были или слышали.... Но будь готов к жаркому обсуждению... (студент 2 курса, мерс 500 и т.д.). Но думаю хуже не будет, т.к. ты уже здесь разместил...

Но думаю все не просто так.. поговори с брательником.. ...
Шевченковское РОВД разве на Баумана, не на Герцена?

P.S. Он молдец, все правильно сделал.. надо было еще тебе позвонить...

Аватара пользователя
Flash
Site Admin
Сообщения: 1952
Зарегистрирован: 27 ноя 2008 02:29
Мой город: Киев
Пол: Мужской
Откуда: Город-герой Киев
Благодарил (а): 185 раз
Поблагодарили: 150 раз

Re: Нападение на Нивках

Сообщение Flash » 24 апр 2010 16:26

я просто в шоке.

Аватара пользователя
Flash
Site Admin
Сообщения: 1952
Зарегистрирован: 27 ноя 2008 02:29
Мой город: Киев
Пол: Мужской
Откуда: Город-герой Киев
Благодарил (а): 185 раз
Поблагодарили: 150 раз

Re: Нападение на Нивках и поиск свидетелей

Сообщение Flash » 25 апр 2010 11:10

Есть новости?

Аватара пользователя
Flash
Site Admin
Сообщения: 1952
Зарегистрирован: 27 ноя 2008 02:29
Мой город: Киев
Пол: Мужской
Откуда: Город-герой Киев
Благодарил (а): 185 раз
Поблагодарили: 150 раз

Re: Нападение на Нивках и поиск свидетелей

Сообщение Flash » 25 апр 2010 11:48

Выскажу свое мнение. Посмотрим прав буду или нет :)
Эти люди менты, скорей всего опера. Студенту ( явно не бедному), что то затусовали в машину или узнали что, что-то вез и хотели поиметь денег. Есть еще варинат, что перпутали с кем то.


В машине могли быть ( чьи уже не важно)
-оружие
-наркотики
-документы по бизнессу

Аватара пользователя
Yetti
Супер старожил форума
Сообщения: 7787
Зарегистрирован: 02 мар 2010 00:00
Мой город: Пенза
Пол: Мужской
Откуда: Пенза, Россия
Благодарил (а): 62 раза
Поблагодарили: 248 раз

Re: Нападение на Нивках и поиск свидетелей

Сообщение Yetti » 26 апр 2010 17:59

Мне тоже кажется что подстава. Уж больно нагло, в центре. Да и преследовали потом долго. В машине на тот момент может ничего и не было - подбросить можно при "задержании", когда клиент лежит лицом вниз :|

Ответить

Вернуться в «Болтаем обо всем»